Türkmenistan Tır Taşımacılığı

Resmi olarak bakanlık tarafından verilmiş yetki belgesine sahip şekilde taşımacılık gerçekleştiren Nasa International, Türkmenistan konusunda da çok profesyonel ve tecrübeli bir kadroya sahiptir. Uzun yıllardır sağladığımız Türkmenistan nakliye hizmetleri ile birlikte bugün ülkenin farklı kentleri arasında yer alan Başkent Aşkabat, Balkanabat, Türkmenbaşı, Türkmenabat ve Nebit-Dağı gibi birçok şehre ulaşım sağlayabiliyoruz. 

Şirketimiz parsiyel çıkışı ile birlikte Türkiye’nin birçok farklı kentinden ulaşıma başlayarak, sayılan birçok farklı lokasyona taşımacılık sağlamaktadır. Bu çerçevede Türkmenistan Nakliye Firmaları arasında karayolu taşımacılığında tır taşımacılığı tercih eden nitelikli işletmelerden birini oluşturuyoruz. Ayrıca verdiğimiz her hizmette tam zamanında ve eksiksiz teslimata çok yüksek bir önem gösteriyoruz. 

Ülkemizde hizmet veren Türkmenistan nakliyecileri arasında sağladığı yapı ile ön planda bulunan Nasa Uluslararası Nakliyat, günlük olarak komple ve parsiyel şekilde Türkiye’den çıkan araçlar ile belirlenmiş güzergahta takip edilebilir bir taşımacılık sağlamaktadır. Bu sayede ilk noktada ürünün nakliye araçlarına alınmasından teslimat noktasına indirilmesine kadar verilen hizmeti takip ederek ve bilgilendirme sağlayarak, tam bir karşılıklı güven anlaşması oluşturulmaktadır.