Türkmenistan Nakliye Firmaları

Türkiye-Türkmenistan hattı üzerinde uluslararası nakliyat gerçekleştirilmesi ve lojistik faaliyetler sağlanması açısından firmamız uzun yıllardır sektörde yer almaktadır. Bu bağlamda Türkmenistan nakliye firmaları arasında yer alarak, sigortalı taşımacılık ve profesyonel araç avantajı sunmamız ile ithalat ve ihracatta yerimizi alıyoruz.

Firmamız lojistik alanında bilgi ve tecrübeye sahip olarak, kendini kanıtlaması ile birlikte Türkmenistan’a gerçekleştirilecek nakliyeler açısından da hem nakliyat hem de ağır nakliyat konusunda hizmet verebilmektedir. Öncelikli hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak olmak ile birlikte kalıcı ilişkiler kurduğumuz birçok müşterimiz, bugün halen Türkmenistan nakliye açısından firmamızı direkt olarak tercih etmektedir. 

ISO 9001 standardı gibi önemli noktalar sağlayan firmamız, Türkmenistan nakliyecileri arasında sahip olduğu araçlar ile birlikte ülkenin birçok noktasına nakliye gerçekleştirebilir. Bu kapsamda Aşkabat, Hazar, Nebit Dağı ve Bakanabat gibi birçok farklı şehre yapılacak nakliyeleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca taşımacılık konusunda parsiyel nakliye veya frigo nakliye gibi birçok avantajı elde etmeniz mümkündür.