Türkiye Özbekistan Nakliye Fiyatları

Türki cumhuriyetler arasında iyi ilişkiler geliştirmiş olduğumuz Özbekistan, çok uzun yıllardır dış ticaret konusunda da sürekli bir şekilde çalıştığımız ülkeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle dış ticaret açısından en önemli noktalardan birini oluşturan Özbekistan nakliye işlemleri konusunda da daha fazla ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyacın karşılanması açısından Nasa International olarak sizlere yüksek nitelikli hizmetler sağlıyoruz. 

Şirketimiz, Özbekistan nakliye firmaları arasında uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte tamamen güvenilir ve planlı bir taşımacı sağlamaktadır. Yani yükün yerinden alınması, paketlenmesi, istiflenmesi, taşımaya alınması ve taşıma takibinin sağlanması gibi birçok noktada projeli bir hizmet yapısı sunulmaktadır.

Tüm yurtdışı ülkeler ile ihracat ve ithalat taşımacılığında olduğu gibi Özbekistan taşımacılık hizmetlerinde de çok geniş bir araç filosu ile hizmet veriyoruz. Çünkü Nasa Uluslararası Taşımacılık, Özbekistan nakliyecileri arasında hem frigofirik taşımacılık hem gıda taşımacılığı hem de teknoloji taşımacılığı gibi birçok noktada tır ve parsiyel nakliye gibi hizmetler sağlamaktadır. Yılın 365 günü bu planlı taşımacılık hizmetinden yararlanmak mümkündür.