Suudi Arabistan Nakliyat

Tecrübeli yapısı ile birlikte ithalat, ihracat ve transit taşımacılık açısından ekonomik ve hızlı bir hizmet veren firmamız, Suudi Arabistan nakliyat konusunda da sizlere hizmetler sunmaktadır. Ülke dahilinde Medine, Mekke, Cidde ve Riyad şehirleri başta olmak üzere birçok farklı kente nakliye hizmetleri gerçekleştirilmesi mümkündür. Bu açıdan Türkiye’nin farklı şehirleri üzerinden nakliye hizmeti talebi gerçekleştirilebilir. 

Firmamız Türkiye-Suudi Arabistan transit taşıma sektörü içerisinde tenteli taşımacılık ve frigofirik taşımacılık gibi farklı imkanlar sağlamaktadır. Özellikle karayolu taşımacılığı açısından alternatifleri çok geniş bir kapsamda sunmakla birlikte Arabistan nakliye hizmetleri açısından sigortalı ve yüksek standartlı bir taşımacılık sağlıyoruz. 

365 gün nitelikli bir şekilde sürdürdüğümüz detaylı hizmetler ile birlikte özellikle Suudi Arabistan nakliye hizmetleri konusunda da parsiyel hizmetler sağlayabiliyoruz. Üstün bir servis anlayışına sahip olmamız sayesinde riskleri en düşük seviyeye indirerek, dikkatli taşımacılık yaparken, aynı zamanda da sizlere hizmet sırasında takip ve bilgilendirme avantajı sağlıyoruz. Üstelik bu nitelikli hizmeti sektörün en uygun Suudi Arabistan nakliye fiyatları sayesinde alabiliyorsunuz.