Kuveyt Gemi Kargo

Deniz taşımacılığı, genellikle konteyner üzerinden gerçekleştirilen ve çok daha büyük yüklerin uzak ülkelere ulaştırılmasını sağlayan bir taşımacılık yöntemidir. Bu yöntemin belirli bir kısmında yine karayolu taşımacılığı sağlanırken, şirketimiz tarafından da hem karayolu hem deniz taşımacılığının birleştirilmesiyle Kuveyt nakliye hizmetleri verilmektedir. 

Kuveyt, İran veya Irak üzerinden iniş ile deniz yolu vasıtasıyla son noktada liman gümrüğü bulunan ülkelerden birisidir. Türkiye ile Kuveyt arasında yoğun bir ticaret bağı yer alırken, bu taşımacılık konusunda da Kuveyt nakliyat için deniz taşımacılığı sıklıkla uygulanmaktadır. Ancak bu sırada genellikle çok büyük kapasiteler oluşturan proje taşımacılığı gibi hizmetler ön plana çıkmaktadır. 

Şirketimizin en çok önem verdiği noktalardan birisi taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirirken iyi bir programın oluşturulmasıdır. Yani yükün özellikleri dikkate alındıktan sonra uygun bir şekilde paketlenmesi, araca yüklenmesi, taşınması ve teslim edilmesi dikkate alınır. Çünkü Kuveyt nakliye firmaları bu aşamaların her birinde önemli bir sorumluluğa sahiptir. Nasa Uluslararası Taşımacılık bu sorumluluğu eksiksiz şekilde taşıyarak, işin ehli bir personel yapısı ile hizmet vermektedir.