Katar Parsiyel Nakliye

Parsiyel, tam anlamıyla bütünü değil parçaları ifade ettiği için nakliye sektöründe çok sık kullanılan bir sistemdir. Aynı güzergahta bulunan örneğin Katar istikametine gönderilecek yüklerin farklı parçalarını aynı araç içerisinde taşımak için de parsiyel taşımacılık kullanılır. Bu bağlamda Katar nakliye hizmetleri konusunda da birçok marka Nasa International üzerinden parsiyel taşımacılık hizmeti talep etmektedir. 

Özellikle Türkiye’nin endüstriyel faaliyet konusunda geniş bir yapı sergileyen Adana gibi illerinden Katar iline gönderilecek gıda malzemeleri veya giyim malzemeleri gibi konularda parsiyel taşımacılık uygulanmaktadır. Zira bu sistem Katar nakliyat hizmetinin çok daha uygun fiyatlı bir şekilde gerçekleştirilmesini ve daha hızlı sonuca ulaşmasını sağlamaktadır. 

Parsiyel yük hesaplaması konusunda ve ücretler konusunda çok yüksek bir avantaj sağlayan şirketimiz, bu taşımacılığı yapmak için de planlı bir hizmet mantığına sahiptir. Nasa Uluslararası Nakliyat bugün Katar nakliye firmaları arasında rezervasyon, planlama, depolama ve sevkiyat gibi aşamalar bağlamında güzergah üzerinde nitelikli depo ve işletme birimlerine sahiptir. Bu sayede güvenilir, planlı ve zamanlı taşımacılık avantajlı bir hale gelmektedir.