Hatay Suudi Arabistan Nakliye

Türkiye’den Güney ülkelerine geçişi başlatabilmek için çıkış noktalarından biri olan Hatay üzerinden Suudi Arabistan nakliyat hizmetleri de başlamaktadır. Bu konuda şirketimiz tarafından da nakliyat hizmetleri başlatılırken genellikle Hatay depolarından yük alımı gerçekleştirilerek, istifleme ve gümrük çalışmaları sağlamaktadır. Çünkü bu sayede nakliyat hizmetleri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir. 

İstanbul, İzmir ve Ankara gibi farklı sanayi kentlerinden ürünlerin Hatay bölgesine ulaştırılması sonrasında kolaylıkla depolarda geçici istif sağlanabilir ve ardından paketleme ve yükleme işlemleri Hatay ilinde sağlanabilir. Bu sayede Nasa International olarak gerçekleştirdiğimiz projeli taşımacılık bağlamında Arabistan nakliye hizmetleri için Hatay ilinden çıkışlı taşımacılık yapılabilir. 

Hatay, bugün bir büyükşehir olmakla birlikte gelişen altyapısı ve şehir yapısı sayesinde de şirketimiz, nakliye hizmetlerinde tam profesyonel bir ekip yapısıyla bu şehirde yer almaktadır. Bu sayede kurduğumuz pratik hizmet yapısı ve profesyonel mantık sayesinde Suudi Arabistan nakliye fiyatları açısından da hem navlun rakamlarında hem de genel fiyatlarda çok uygun bir sonuç elde edilmektedir.